5753
Przeczytałeś dziesiątki uniwersyteckich ofert i nie jesteś pewien gdzie chciałbyś studiować? Zastanawiasz się, która uczelnia zapewni Tobie najlepszą jakość kształcenia i możliwości zdobycia cenionych kompetencji na rynku pracy? Czas podjęcia decyzji się kurczy, a listy studentów nieubłaganie się wypełniają. Pamiętaj, że rekrutacja na Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Skierniewicach trwa i wciąż są miejsca!
Matury za nami, a sezon rekrutacyjny trwa w najlepsze. Niektórzy mieli od dawna upatrzone kierunki oraz uniwersytety, na które będą aplikować, podczas gdy niektórzy czekali z ostateczną decyzją na wyniki. Nie jest tajemnicą, że każdego roku jest inaczej: matury są raz łatwiejsze, raz trudniejsze. W niektórych rocznikach chętnych jest więcej, a w niektórych mniej. Różnie bywa też z uniwersytetami, które regularnie zmieniają liczbę miejsc na dany kierunek, względem panujących okoliczności. Dostanie się na studia jest wypadkową naprawdę wielu faktorów.

W przeciwieństwie do masowych jednostek akademickich, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Skierniewicach nie ma problemów z ograniczoną liczbą miejsc. Kameralne rozmiary uczelni oraz jej specjalistyczny charakter daje wszystkim zastanawiającym się i chcącym podjąć najlepszą decyzję, spokojne podjęcie tej ważnej decyzji. Rekrutacja na studia I stopnia trwa do 15 września, natomiast na studia II stopnia do 15 lipca bieżącego roku. Poniżej prezentujemy limity miejsc w PWSZ w Skierniewicach:
Zrzut ekranu 2018 07 05 o 15.54.43PWSZ w Skierniewicach nie jest uczelnianym bezosobowym molochem. Skierniewicki kampus jest idealnym miejscem dla studentów, natomiast wykorzystywane przez nich sale dydaktyczne i laboratoryjne, znajdują się trzech zrewitalizowanych, zabytkowych budynkach położonych wśród bujnej zieleni. W obrębie kampusu znajduje się również nowoczesna biblioteka z czytelnią i salą multimedialną zapewniającą szybki, bezprzewodowy Internet oraz miejsca odpoczynku i relaksu.
594559465948Warto dodać, że PWSZ w Skierniewicach słynie z bogatego pakietu stypendiów i zapomóg dla studentów. Oprócz standardowych stypendiów socjalnych dla każdego studenta (stacjonarnego i niestacjonarnego) znajdującego się w trudnej sytuacji materialnej, uczelnia dysponuje również stypendiami specjalnymi dla osób niepełnosprawnych oraz jednorazowymi zapomogami w przypadku awaryjnych sytuacji losowych. Z kolei w przypadku stypendiów naukowych, studenci skierniewickiego PWSZ mogą liczyć na stypendium rektora za wysoką średnią ocen. Natomiast uczniowie szczególnie wyróżniający się w nauce lub posiadający wybitne osiągnięcia artystyczne lub sportowe mogą się ubiegać o stypendium ministra.

Wszystkie potrzebne informacje odnośnie rekrutacji zajdziecie na oficjalnej stronie internetowej uczelni.
!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->