logo PWSZKażdy kto uprawiał sport wie, jak ważną w nim rolę pełni jedzenie. Najlepszym przykładem są piłkarze, których legendarne zwycięstwa bądź porażki, nierzadko pochodziły z decyzji żywieniowych. Dziś znaczenie jedzenia przestało dotyczyć wyłącznie dyscyplin sportowych, ale rozrosło się na dziedziny rekreacji, rehabilitacji, a nawet odnowy biologicznej. Kierunek Dietetyki na studiach przeżywa właśnie prawdziwy renesans, o czym najlepiej wie Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Skierniewicach.
5753
Przeczytałeś dziesiątki uniwersyteckich ofert i nie jesteś pewien gdzie chciałbyś studiować? Zastanawiasz się, która uczelnia zapewni Tobie najlepszą jakość kształcenia i możliwości zdobycia cenionych kompetencji na rynku pracy? Czas podjęcia decyzji się kurczy, a listy studentów nieubłaganie się wypełniają. Pamiętaj, że rekrutacja na Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Skierniewicach trwa i wciąż są miejsca!

aheAkademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi zaprasza do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowo-Metodycznej poświęconej zagadnieniu Pedagogika Pozytywna. Wydarzenie będzie miało miejsce 8 czerwca bieżącego roku w siedzibie Akademii przy ul. Rewolucji 1905r. nr 52 w sali H-116.

logo ATDSzukasz najlepszych ofert praktyk i staży? Chcesz zbogacić swoje CV, zdobyć pierwsze doświadczenia na studiach, a może pierwszą, poważną pracę? Zarezerwuj swój czas na 5 kwietnia na kolejną edycję Absolvent Talents Days, która odbędzie w EXPO Łódzi. 
ahe20 marca na Wydziale Artystycznym Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi odbędzie się Dzień Otwarty kierunku taniec. Wydarzenie jest organizowane przez z uczelnię z myślą o kandydatach na studia taneczne, którzy w tym roku wezmą udział w rekrutacji na studia. W trakcie dnia otwartego zainteresowani będą mieli okazję zapoznać się wymogami rekrutacyjnymi, zapozna się z opinią studentów tego kierunku, a także porozmawiać z wykładowcami.
aheW dniach 15-16 marca 2018 roku odbędzie 3. Edycja konferencji naukowej Profesjonalizacja kreatywności. Celem konferencji jest przedstawienie najważniejszych zalet twórczego i kreatywnego myślenia w takich obszarach jak edukacja, biznes, sztuka oraz działalność organizacji społeczności lokalnych i pozarządowych. Organizatorem wydarzenia jest Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi.
PL WCH logoW zeszłym tygodniu studenci Wydziału Chemicznego Politechniki Łódzkiej oraz uczniowie Zespołu Szkół Chemicznych we Włocławku uczestniczyli w spotkaniu organizowanym przez firmę specjalizującej się w produkcji chemicznej. Wydział Chemiczny Politechniki Łódzkiej od wielu lat współpracuje z ANWIL. Studenci co roku mają możliwość odbycia praktyk oraz staży w przedsiębiorstwie, podczas których przyszli chemicy mają okazję sprawdzić swoją wiedzę w praktyce.
W pierwszy weekend grudnia w łódzkim Business Link odbędzie się konkurs programistyczny Hack’N’GO. Jeśli na co dzień zajmujesz się programowaniem, a wiedza z obszaru IT nie jest Ci obca już dziś zgłoś swój udział!
lodzKilka dni temu The Hollywood Reporter, magazyn filmowy z wieloletnią tradycją ogłosił ranking najlepszych 15 uczelni filmowych świata. Wśród zestawienia znalazła się Szkoła Filmowa w Łodzi. W rankingu TOP15 szkół filmowych świata znalazły się uczelnie z całego świata, m.in. z Chin, Australii czy Izraela.
aiesec logoSpeakOut Tour to cykl jednodniowych spotkań, które mają dostarczyć studentom i absolwentom wiedzy i inspiracji w dziedzinie przedsiębiorczości. Edycja łódzka odbędzie się 21.04 (w czwartek) na Wydziale Ekonomiczno - Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego.
Dni Otwarte Politechniki ŁódzkiejW dniach 17-18 marca 2016 roku Politechnika Łódzka organizuje Dni Otwarte - czyli Święto Wydziałów PŁ. Dla odwiedzających przygotowano wiele zróżnicowanych atrakcji - każdy znajdzie zatem coś odpowiedniego dla siebie.
24. Dni Kariery w Łodzi9 marca odbędzie się kolejna już edycja targów pracy, praktyk i staży „Dni Kariery w Łodzi”, w trakcie których będziecie mogli postawić swój pierwszy krok na drodze do kariery zawodowej. Dni Kariery to bowiem świetna okazja, żeby osobiście poznać pracodawców, którzy chcą poszerzyć swoje zespoły o młodych i ambitnych pracowników.
kursSAN zaprasza do udziału w bezpłatnym 3-tygodniowym kursie przygotowującym do egzaminu poprawkowego z matematyki. Kurs będzie prowadzony w Łodzi.
ul wz logoPrzedsiębiorczość i zarządzanie innowacjami na studiach I stopnia oraz Business Management na studiach II stopnia - takie kierunki będzie można studiować w Łodzi. Wydział Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego w ten sposób odpowiada na zapotrzebowanie rynku pracy i oczekiwania studentów.
Targi Edukacyjne w Łodzi (5-6.03) organizowane są od osiemnastu lat z myślą o młodych osobach, które stają przed wyborem najlepszej drogi kształcenia. To jedno z największych w Polsce wydarzeń mających na celu prezentację szerokiej oferty szkół publicznych i prywatnych, uczelni z całego kraju oraz placówek zajęć pozaszkolnych. W tym roku targom towarzyszy różnorodny i wyjątkowo bogaty program konferencji.
Zakończenie działalności Wyższej Szkoły Kupieckiej w ŁodziŁódzka uczelnia kończy swoją działalność dydaktyczną. Do Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego wpłynął właśnie wniosek w tej sprawie. WSK była swego czasu najbardziej rozpoznawalną uczelnią prywatną działającą w Łodzi.
Dwukierunkowe studia równoległe w WSSiP w ŁodziCzęsto okazuje się, że posiadanie jednego dyplomu ukończenia studiów to zdecydowanie za mało, żeby osiągnąć sukces na współczesnym rynku pracy. Doskonałym rozwiązaniem wydaje się zatem program podwójnych studiów równoległych realizowanych w Wyższej Szkole Sztuki i Projektowania w Łodzi.
3283 - KopiaBezpłatne spotkanie dla osób zainteresowanych szeroko rozumianym IT – zarówno dla specjalistów, którzy mają już doświadczenie w tej branży, jak i dla studentów, którzy dopiero planują rozpocząć swoją karierę.
Jeszcze tylko do 20 listopada możecie przesyłać swoje zgłoszenia do konkursu Witaj w domu, Milordzie!, w którym możecie wygrać darmowy wynajem mieszkania w Łodzi na rok 2015. Laureatem zostanie osoba, która udowodni – w formie opisu, filmu bądź zdjęcia - że to właśnie ona zasługuje na miano łódzkiego Milorda.
Ostatnie miejsca na Prawie w Społecznej Akademii NaukSpołeczna Akademia Nauk w Łodzi otworzyła prestiżowe studia na kierunku Prawo! Ostatnie wolne miejsca czekają na Ciebie! Jeśli zastanawiasz się zatem, czy podjąć naukę na kierunku Prawo, jaką Uczelnię wybrać oraz, czy można jeszcze dostać się na wymarzone studia, zastanów się nad Prawem w Społecznej Akademii Nauk w Łodzi.
!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->